Wieńce i wiązanki pogrzebowe Jarosław


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Jarosław. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść idealnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Jarosław.