Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ząbkowice Śląskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kompozycje pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest darmowa szarfa. Słowa na wstędze mogą Państwo wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe zawozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miasta Ząbkowice Śląskie. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ząbkowice Śląskie.