Wieńce i wiązanki pogrzebowe Stęszew


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie możecie podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Stęszew. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Stęszew.