Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lidzbark


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa wstęga. Treść na szarfie pogrzebowej można napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Lidzbark. Kompozycje na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Lidzbark.