Wieńce i wiązanki pogrzebowe Strumień


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Strumień. Kompozycje pogrzebowe przywozimy dokładnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Strumień.