Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zawichost


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Zawichost. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy idealnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Zawichost.