Wieńce i wiązanki pogrzebowe Świebodzice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie możecie podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb zawozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Świebodzice. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Świebodzice.