Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tarczyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej można wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Tarczyn. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy idealnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Tarczyn.