Wieńce i wiązanki pogrzebowe SopotPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

W naszej propozycji odkryjesz bogaty wybór wieńców oraz wiązanek, utworzonych ze świeżych i wspaniałych kwiatów. Dostarczamy kompozycje na ceremonie pogrzebowe, na terenie całego miasta Aleksandrów Łódzki, o precyzyjnie wybranej przez Ciebie godzinie. Jeżeli nie możesz być obecny na uroczystości pochówku bliskiej Tobie osoby, skorzystaj z oferty naszej kwiaciarni wysyłkowej, specjalizującej się we florystyce cmentarnej, aby móc uczcić swoją pamięć. Nadaj prywatnego wyrazu dobranej przez siebie wiązanki kwiatów na cmentarz, dokładając szarfę, której zawartość, osobiście możesz zaprojektować. Od lat zajmujemy się dostawą kwiatowych wysyłek i rozumiemy, jak ważna jest dla naszych klientów najwyższa wartość, aranżowanych przez naszych florystów, wieńców i wiązanek. Zaufanie nadawców kwiatowych przesyłek pogrzebowych zdobywamy dzięki rzetelnej pracy oraz indywidualnym podejściu do wymagań nadawcy Zapoznaj się z naszą ofertą, złóż zlecenie w tylko 5 minut, natomiast my utworzymy podaną kompozycję pogrzebową, wkładając wszelkich starań, aby była ona pięknym symbolem Twojego smutku i respektu do zmarłego.