Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lubin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miasta Lubin. Kwiaty na pogrzeb przywozimy idealnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Lubin.