Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rakoniewice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje kwiaty na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Rakoniewice. Kompozycje pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Rakoniewice.