Wieńce i wiązanki pogrzebowe Chorzów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest gratisowa wstęga. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Chorzów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Chorzów.