Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tomaszów Lubelski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miasta Tomaszów Lubelski. Kwiaty na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Tomaszów Lubelski.