Wieńce wiązanki pogrzebowe Ostrowiec Świętokrzyski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie można przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Ostrowiec Świętokrzyski. Kompozycje na pogrzeb doręczamy dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ostrowiec Świętokrzyski.