Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ustrzyki Dolne


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kompozycje pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa szarfa. Treść na wstędze pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Ustrzyki Dolne. Kompozycje na pogrzeb doręczamy dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ustrzyki Dolne.