Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kępno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Kępno. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Kępno.