Wieńce i wiązanki pogrzebowe Chojnów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb zawozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Chojnów. Kwiaty na pogrzeb dowozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Chojnów.