Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lewin Brzeski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Lewin Brzeski. Kompozycje na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Lewin Brzeski.