Wieńce i wiązanki pogrzebowe Będzin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dodawana jest darmowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie można wybrać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Będzin. Kompozycje pogrzebowe przywozimy idealnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Będzin.