Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kalwaria Zebrzydowska


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze możecie przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Kalwaria Zebrzydowska. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć precyzyjnie na wyznaczony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Kalwaria Zebrzydowska.