Wieńce i wiązanki pogrzebowe Grójec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa wstęga. Słowa na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Grójec. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść idealnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Grójec.