Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szubin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie można napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Szubin. Kompozycje pogrzebowe dowozimy idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Szubin.