Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ścinawa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze można napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Ścinawa. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Ścinawa.