Wieńce i wiązanki pogrzebowe Myszyniec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest darmowa wstęga. Treść na wstędze pogrzebowej można podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miasta Myszyniec. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść precyzyjnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Myszyniec.