Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowogród Bobrzański


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Nowogród Bobrzański. Kompozycje na pogrzeb przywozimy precyzyjnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Nowogród Bobrzański.