Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ostrzeszów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje kwiaty na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Ostrzeszów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na ustalony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Ostrzeszów.