Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łaszczów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej można wybrać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miasta Łaszczów. Kompozycje pogrzebowe zawozimy idealnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Łaszczów.