Wieńce i wiązanki pogrzebowe Dębica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Dębica. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść idealnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Dębica.