Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wolsztyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów w komplecie jest darmowa szarfa. Słowa na szarfie mogą Państwo wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Wolsztyn. Kwiaty na pogrzeb zawozimy idealnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wolsztyn.