Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zalewo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kompozycje pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie możecie wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Zalewo. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść idealnie na zlecony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kwiatów odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Zalewo.