Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zbąszyń


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Zbąszyń. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść idealnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Zbąszyń.