Wieńce i wiązanki pogrzebowe Starogard Gdański


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie mogą Państwo przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Starogard Gdański. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść idealnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Starogard Gdański.