Wieńce i wiązanki pogrzebowe Koszalin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Koszalin. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć dokładnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Koszalin.