Wieńce i wiązanki pogrzebowe Biecz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miasta Biecz. Kwiaty na pogrzeb przywozimy dokładnie na ustaloną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Biecz.