Wieńce i wiązanki pogrzebowe Dziwnów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Dziwnów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Dziwnów.