Wieńce i wiązanki pogrzebowe Raszków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest gratisowa szarfa. Słowa na wstędze możecie podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Raszków. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Raszków.