Wieńce i wiązanki pogrzebowe Korsze


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miasta Korsze. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść idealnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Korsze.