Wieńce i wiązanki pogrzebowe Warka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dostarczana jest darmowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Warka. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Warka.