Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wojcieszów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miasta Wojcieszów. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść dokładnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Wojcieszów.