Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mrągowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie możecie przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Mrągowo. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy idealnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Mrągowo.