Wieńce i wiązanki pogrzebowe GdańskPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Wieńce oraz wiązanki cmentarne, które możesz wyszukać w naszej ofercie zostały stworzone przez florystów, o wieloletnim doświadczeniu w opracowywaniu oraz stwarzaniu aranżacji na cmentarz, jakie od lat dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebowe. Sporządzamy kompozycje na cmentarz jedynie ze świeżych kwiatów oraz dodatków, stąd też nasze usługi cieszą się ogromnym powodzeniem, a grono stałych klientów nieustannie wzrasta. Przyłącz się do nich i Ty. Spróbuj jak prędko oraz prosto złożysz u nas zamówienie na doręczenie wieńca bądź wiązanki, do której możesz przyłączyć gratisową wstęgę o indywidualnej treści. Uczcij swoją pamięć o bliskiej, zmarłej osobie, wysyłając na ceremonię pogrzebową przepiękną kompozycję najlepszej jakości kwiatów. Dostarczymy Twoje zamówienie bez konieczności indywidualnego odbioru, dzięki czemu nie musisz absorbować krewnych, ani sam zajmować się dowozem kwiatów na cmentarz. Dostawa na terenie całego miasta Gdańska  na dokładnie wyznaczoną godzinę, tuż przed rozpoczęciem uroczystości pogrzebowej.