Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lubień Kujawski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Lubień Kujawski. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść dokładnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Lubień Kujawski.