Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wyrzysk


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa szarfa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Wyrzysk. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Wyrzysk.