Wieńce i wiązanki pogrzebowe Bytom


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Bytom. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Bytom.