Wieńce i wiązanki pogrzebowe Janikowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze możecie podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb dowozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miasta Janikowo. Kompozycje pogrzebowe zawozimy precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Janikowo.