Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łasin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie można przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Łasin. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy idealnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Łasin.