Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sulęcin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie możecie napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Sulęcin. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć precyzyjnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Sulęcin.