Wieńce i wiązanki pogrzebowe Olszyna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kompozycje pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miasta Olszyna. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść idealnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Olszyna.