Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mikstat


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze można napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Mikstat. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć precyzyjnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Mikstat.