Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nidzica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie można przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Nidzica. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nidzica.